Kişiye Özel Üretim

Kişiye Özel Üretim

DÜNYA STANDARTLARINDA ÜRETİM

Tüm ürünler; tıbbi kullanım için üretilmiş DIN EN 10204:2005 sertifikalı titanyum, zirkonyum veya krom-kobalt hammaddelerinden üretilmektedir.İmplament, dünya standartlarında bir implant firmasının tüm olanaklarına sahip üretim ağı ve anlayışı ile hizmet vermektedir. Sanayide kullanılan yüksek hassasiyet ile çalışan makina parkuru ile üretimde ayrıcalık yaratır. İmplament insan sağlığını öncelik olarak belirlediğinden, talebe en uygun olan dental ürünleri üretmeyi kendisine felsefe edinmiştir.

İmplament olarak, implant üzeri protetik parçalar üretiminde yüksek kaliteyi sağlamanın yanı sıra süreci minimum zaman seviyesine indirerek dünyadaki diğer custom abutment üretim sistemlerinin önüne geçmiştir. Yatay CNC otomat işlemi ile dik CNC sisteminin bire bir oranında entegre edilmesiyle sistem hızı yüzde 80 oranında hızlanmıştır.

Üretim sayısının büyük bir bölümünü oluşturan custom abutmentler için bu özellik daha fazla öne çıkmaktadır. Bu nedenle custom yani kişinin çene yapısına özel abutment yapımı implant tedavisinin başarısı için büyük önem taşımaktadır. Pek çok Custom abutment üretim yöntemlerinin üretim süreleri 50 ile 70 dakika aralığındadır. Dünyadaki diğer iki aşamalı üretim sistemlerinde ise üretim süreleri ortalama 30 dakikadır. İmplament tarafından geliştirilen bu sistemde ortalama üretim süresi 5 dakikaya kadar inebilmektedir. Bu yüzden yüksek kaliteyi çok uygun fiyatlara üretebilmektedir.


Copyright © 2017 | Implament | Web Tasarım Deltawebsistem